OPTICKÉ SÍTĚ
KABELOVÉ SÍTĚ
INTERNETOVÉ SÍTĚ
TELEVIZNÍ SÍTĚ
SATELITNÍ ANTÉNY
Home
 


O NÁS

Jsme kluci z vesnice – prý šikovní (říkají zákazníci) a baví nás montovat televizní antény, satelity, kabelové televize, metalické datové sítě, optické datové sítě a poradíme Vám s výběrem, dovezeme a namontujeme i televizi nebo jinou elektroniku.

Děláme to už relativně dlouho, od roku 2001 a pořád se zlepšujeme. Víme že spokojený zákazník nás může doporučit dalšímu a to je ta nejúčinnější reklama, proto každému věnujeme maximum.

Mluvíme s Vámi o Vaší představě, doporučíme připravit se do budoucna na nové technologie, navrhneme nejlepší řešení a naplánujeme s Vámi vše tak aby jste za rok neřekli, "on nám o tom nic neřekl, mohli jsme to už nachystat“.

Máme „rodinný“ přístup, vždyť jsme u Vás doma, však projdeme obyvák, kuchyň nebo ložnici a kolikrát i ta největší zákoutí bytu či domu (samozřejmě se vší diskrétností) a chápeme že chcete aby to fungovalo, ale aby to i vypadalo. Tak to musím říci, že to ani jinak neumíme, nám se to prostě musí taky líbit, jinak od toho neodejdeme.
Je po nás čisto, za to ručíme, podlahy teda ještě nevytíráme, ale možná do budoucna?

Po nás ta práce prostě musí vypadat, ctíme řemeslo, taky na to máme skvělé vybavení, pracujeme rychle a věnujeme se i těm nejmenší detailům aby zařízení dlouho a spolehlivě fungovalo.
  Naše největší pracovní vytížení jsou kabelové televizní a internetové (datové) sítě.
Spolupracujeme s velkou společností působící ve Žďáře nad Sázavou, Novém Městě na Moravě a Bystřici nad Pernštejnem
a okolí.

Navrhneme, dodáme a zrealizujeme výstavbu optické sítě včetně položení, záfuku kabelů, provaření a ukončení vláken.

Taky se staráme o síť kabelové televize v obcích Ujčov, Dolní Čepí, Lískovec, Kovářová, Bukov, Nedvědice, Černvír, Pernštejn,Chlébské, Skorotice, Věžná a Rodkov.

V roce 2013 jsme začali poskytovat bezdrátové připojení k internetu v obcích Štěpánov nad Svratkou a Ujčov.
Naprostou novinkou v našich končinách je připojení k internetu po síťi kabelové televize. Tuto službu již nabízíme také a více se o ní dozvíte v sekci KLnet.

Doufáme, že Vám to pomohlo si o nás udělat obrázek, věříme že dobrý a až budete potřebovat obrátíte se s důvěrou na nás.

Tak příště možná u Vás....

Budeme se těšit.

 

Ladislav Klusák
Lukáš Klusák

běží na ChytryAdmin.cz / Spravovat obsah

777 558 947
608 382 705
 
klnet@kldigital.cz