O nás

Obsah potřebuje pro správné zobrazení flash přehrávač.

Stáhnout Flash

O nás

Jsme kluci z vesnice – prý šikovní (říkají zákazníci) a baví nás montovat televizní antény, satelity, kabelové televize, metalické datové sítě, optické datové sítě, kamery, alarmy a poradíme Vám s výběrem, dovezeme a namontujeme i televizi nebo jinou elektroniku.

Děláme to už relativně dlouho, od roku 2001 a pořád se zlepšujeme. Víme že spokojený zákazník nás může doporučit dalšímu a to je ta nejúčinnější reklama, proto každému věnujeme maximum.

Mluvíme s Vámi o Vaší představě, doporučíme připravit se do budoucna na nové technologie, navrhneme nejlepší řešení a naplánujeme s Vámi vše tak aby jste za rok neřekli, "on nám o tom nic neřekl, mohli jsme to už nachystat“.

Máme „rodinný“ přístup, vždyť jsme u Vás doma, však projdeme obyvák, kuchyň nebo ložnici a kolikrát i ta největší zákoutí bytu či domu (samozřejmě se vší diskrétností) a chápeme že chcete aby to fungovalo, ale aby to i vypadalo. Tak to musím říci, že to ani jinak neumíme, nám se to prostě musí taky líbit, jinak od toho neodejdeme.
Je po nás čisto, za to ručíme, podlahy teda ještě nevytíráme, ale možná do budoucna?

Po nás ta práce prostě musí vypadat, ctíme řemeslo, taky na to máme skvělé vybavení, pracujeme rychle a věnujeme se i těm nejmenší detailům aby zařízení dlouho a spolehlivě fungovalo.

Naše největší pracovní vytížení jsou kabelové televizní a internetové (datové) sítě.
Spolupracujeme s velkou společností působící ve Žďáře nad Sázavou a okolí, Novém Městě na Moravě
a Bystřici nad Pernštejnem.
Stavíme optické sítě včetně svařování optických vláken – to opravdu umíme.
Taky se staráme o síť 
kabelové televize v obcích Ujčov, Dolní Čepí, Lískovec, Kovářová, Bukov, Nedvědice, Černvír, Pernštejn,Chlébské, Skorotice a Rodkov.
V roce 2013 jsme začali poskytovat bezdrátové připojení k internetu v obcích Štěpánov nad Svratkou a Ujčov.
Naprostou novinkou v našich končinách je připojení k internetu po kabelové televizi. Tuto službu již nabízíme také a více se o ní dozvíte v sekci KLnet.

Doufáme, že Vám to pomohlo si o nás udělat obrázek, věříme že dobrý - my Vás v tom prostě nenecháme.

Tak příště možná u Vás....

Budeme se těšit.